Vyhledávač Xoogle.cz je svobodný a vyhledávat na něm můžete cokoliv. Výsledky vyhledávání čerpá z Googlu, ale je zcela odstřižen od reklam či šmírování Googlu. Obrázky umí vyhledávat bez cenzury a bez otravných hlášek či nastavení můžete najít obsah pro dospělé. Dále umí hledat torrent magnety, ale i Onion stránky. Vyhledávání Onion stránek je díky Xooglu nesmírně jednoduché a pro jejich otevírání můžete používat i bezpečný internetový prohlížeč Brave.

Úkolem vyhledávače Xoogle je nabídnout maximální soukromí a anonymitu. Sledována není návštěvnost a další informace uživatelů. Nikdo tedy neví, co ve vyhledávači vyhledáváte. Hledat svobodně můžete i Onion stránky a ty následně můžete otevírat i ve výborném internetovém prohlížeči Brave. Není tedy nutné stahovat TOR Browser.

Ve videu níže najdete celý postup vyhledávání a otevírání Onion stránky po kliknutí na tlačítko „TOR“ v adresním řádku. To je možné na počítačové verzi, protože tam Brave umí v soukromém okně využívat anonymizaci sítí TOR. Na mobilu je nutno stáhnout ještě TOR Browser, ve kterém Onion odkaz otevřete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *