Vyhledávač Xoogle.cz je tak trochu jiným vyhledávačem, a to nejen díky anonymitě a soukromí uživatele, ale i vyhledáváním z torrentových služeb. Dále umí vyhledat i stránky na Onionu, ale v tomto článku jsem se podíval právě na torrenty. V článku můžete vidět, jak vyhledávání z torrentových služeb lze používat.

 

Upozornění…

Nejdříve bych rád upozornil, že funkce vyhledávání z torrentů slouží výhradně pro vyhledávání volně šiřitelných souborům např. distribuce systému Linux a souborům, ke kterým držíte práva.

Článek slouží výhradně informativně a nikoho nenabádá k vyhledávání, stahování, šíření či jiným nakládám s autorsky chráněným obsahem!

 

Jak vyhledávání používat?

Xoogle.cz neobsahuje žádné reklamy, které jsou v jiných vyhledávačích pro torrenty. Ve výsledcích vyhledávání stačí také jen kliknout na nalezený magnet a ihned se přesunout do klienta pro stahování. Nejste tedy odkázáni na žádné pochybné weby s reklamou a sledujícími prvky, jak je tomu ve světě torrentu časté.

Vyhledávání Xooglu můžete využívat třeba pro nalezení video ripu k titulkům. Pokud nevíte, jaký rip stáhnout, stačí si najít dostupné titulky, zkopírovat celý jejich název a Xooglem jej vyhledat. Během chvilky ho můžete začít stahovat.

V krátkých video ukázkách v tomto článku si můžete všimnout, jak je vyhledávání a stahování extrémně snadné, není třeba nic nastavovat a nikde nevidíte ani přítomnost nějaké reklamy. Je dobré si do svého počítače, mobilu nebo tabletu nainstalovat také nějaký kvalitní klient pro stahování z torrentů. Zapomeňte na uTorrent s reklamou a pochybným oprávněním. V případě počítače doporučuji qBittorent a v případě Androidu pak LibreTorrent.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *